Powrót do: Odzież robocza

Szafka pracownicza niezbędna w każdym zakładzie pracy


Posiadanie szafki pracowniczej to normalny element zatrudnienia w każdej dużej firmie, fabryce, magazynie i praktycznie każdym miejscu, gdzie od pracowników wymagane jest pozostawienie rzeczy osobistych oraz, co najważniejsze, zmiana odzieży i obuwia prywatnego na robocze. Szafki stanowią główny element wyposażenia pomieszczeń gospodarczo-socjalnych, przeznaczonych do użytku i wyłączności pracowników.

Szafki w pomieszczeniu socjalnym

Odpowiednie urządzenie przestrzeni socjalnej, z uwzględnienie najbardziej zróżnicowanych potrzeb, zapewnia dobre samopoczucie i podnosi standard miejsca pracy czy też nauki, a co za tym idzie, przekłada się na osiągane wyniki.

Szafki ze względu na swoją konstrukcję, umożliwiają wygodne przechowywanie przedmiotów osobistego użytku, a także odzieży wierzchniej, jak kurtki czy płaszcze, które zazwyczaj zajmują dużo miejsca i nastręczają w ten sposób nieco problemów.

Szafka dużych rozmiarów

Drzwi w większości przypadków są jednoskrzydłowe, chyba, że szafka jest naprawdę sporych rozmiarów, wówczas zazwyczaj stosuje się rozwiązania dwuskrzydłowe. Szafka pracownicza wykonana jest z metalu. Zapewnia to trwałość użytkowania, a tym samym bezpieczeństwo przechowywanej zawartości.

Metalowe szafki pracownicze

Metalowe wykonanie szafek gwarantuje także łatwość utrzymania czystości. Innym tworzywem używanym do produkcji szafek pracowniczych są płyty meblowe, które również bardzo łatwo i wygodnie utrzymać w czystości, a ponadto, dzięki szerokiemu wyborowi wzorów, można bardzo estetycznie wkomponować w docelowe pomieszczenie.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy