Powrót do: Materiały budowlane

Wyposażenie szkoły w szafki uczniowskie metalowe


Szafki uczniowskie - zastosowanie

Szafki dla uczniów to świetne rozwiązanie w każdej szkole, klubie kultury czy obiekcie sportowym. Mają szerokie zastosowanie :

w szatni - przechowywanie ubrań 

na szkolnym korytarzu - trzymanie książek, śniadania, przedmiotów, których nie powinno się trzymać w plecakach i zostawiać bez opieki na przykład klucze, telefon komórkowy czy portfel. Ważna jest możliwość trzymania w szafce podręczników, dzięki czemu dzieci nie muszą ich dźwigać i przeciążać kręgosłupa. 

w szatni gimnastycznej - przechowywanie stroju do wychowania fizycznego oraz pierścionka, łańcuszka czy zegarka w którym dziecko nie może ćwiczyć na lekcji w-f.

w sali gimnastycznej -  idealny pomysł na przechowywanie sprzętu używanego na lekcji wychowania fizycznego.

w sali informatycznej, pokoju nauczycielskim - ładowanie laptopów

Szafki uczniowskie - jakie?

Miejsca do przechowywania podręczników, ubrań i cennych przedmiotów są zaprojektowane specjalnie dla mniejszych i starszych dzieci. Posiadają odpowiednia wielkość, zamki, bezpieczne materiały służą placówkom edukacyjnym wiele lat. Należy więc uznać je za inwestycje i dokonać zakupu w dobrej, sprawdzonej firmie.

Najlepszym pomysłem wydają się być szafki uczniowskie metalowe. Dlaczego? Ponieważ są łatwe w czyszczeniu, ponadto bardzo trwałe. Mogą byc pomalowane bezpieczną farbą we wszystkich kolorach tęczy, co uprzyjemnia dzieciom naukę i ożywi wygląd szkolnych korytarzy.

Są bezpieczne - gdy uczeń zgubi klucz, szafkę może otworzyć dyrektor lub inna osoba uprawniona z grona pedagogicznego. Należy zwrócić uwagę na to, czy szafki mają atest, ponieważ jest to wymagane przy szkolnym wyposażeniu i gwarantuje bezpieczeństwo i odpowiednie warunki podczas użytkowania przez dzieci i młodzież. 

Co dla nauczycieli?

Szafki metalowe doceni także grono pedagogiczne. W szafkach w pokoju nauczycielskim pedagodzy mogą bezpiecznie trzymać przedmioty osobistego użytku, pieniądze, telefon, czy dziennik. W sali lekcyjnej natomiast mają możliwość schowania w szafkach prac uczniów, zeszytów czy pomocy dydaktycznych.

Gdzie kupić uczniowskie szafki metalowe?

Oferta dotycząca szafek jest dość szeroka. Można zamówić je zarówno w sklepach stacjonarnych jak i online. Należy pamiętać, że to inwestycja na lata i korzystać z niej będą dzieci więc musi charakteryzować się wysoką jakością wykonania. Metalowe szafki uczniowskie to praktyczny, ekonomiczny i trwały wybór dla każdej placówki edukacyjnej i sportowej.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy