Powrót do: Dom

Karuzele do łóżeczka przydatne w pokoju dziecka


Kiedy w życiu rodziców pojawia się dziecko następuje moment, kiedy trzeba w odpowiedni sposób urządzić pokój dla swojej pociechy. Elementy wystroju mają być ładne ale i praktyczne. Po kupnie odpowiedniego łóżeczka rodzice wybierają również zabawki dla dzieci i inne dodatki do pokoiku. Rozpoczyna się również wybieranie różnych zabawek wspierających rozwój dziecka. Rynek oferuje wiele takich przedmiotów, jednak nie wszystko warto kupić. Wspaniałą dekoracją łóżeczka dla dziecka są karuzele, projektory, pozytywki.

Karuzela do łóżeczka

Karuzele do łóżeczka nie tylko ładnie wyglądają ale również zainteresują dziecko w ciągu dnia. Istnieją również karuzele muzyczne, które pomogą w usypianiu maluszka. Grają przyjemną i uspokajającą muzykę dla niemowlaka. Są karuzele bardziej nowoczesne ale też w stylu vintage, dlatego każdy rodzic znajdzie coś, co będzie pasowało do pokoju dziecięcego. 

Pozytywki dla dzieci

Pozytywki to zabawki, które są znane każdemu, kiedyś służyły one tylko jako ozdoby, obecnie mogą pełnić już wiele innych funkcji. Jest to bardzo popularna zabawka, która może nie tylko ładnie wyglądać ale również grać melodię, która uspokoi dziecko. Melodie w pozytywkach są tak skomponowane, że tworzą przytulną i spokojną atmosferę, która sprzyja usypianiu.

Obecnie można również kupić pozytywki z timerem, która wyłączają się po określonym czasie. Są również pozytywki, które umożliwiają wgranie piosenek wybranych przez rodziców i tworzyć specjalnych list, które będą odtwarzane dziecku. 

Projektor dla dzieci, świetna opcja dla maluchów i dla starszych

Projektory dla dzieci to świetna opcja zarówno dla mniejszych, jak i dla starszych. Jest sporo opcji projektorów do wyboru, co za tym idzie, każdy znajdzie odpowiedni dla swojego dziecka. Są projektory z pozytywką, projektory z gwiazdkami, projektory światełek, który pokazuje dziecku zwierzątka morskie.

Projektory mają świetny design, dzięki czemu nawet stojąc na półce są świetną ozdobą. Projektorów można używać prawie wszędzie, może to być na ścianie czy na podłodze. Istnieją projektory z sensorem płaczu, dzięki czemu dobierają odpowiednią muzykę lub włączają dziecku biały szum, dzięki czemu maluszek się uspokaja.

Zobacz w sklepie: https://www.tinylove.com/pl_pl/mobiles-soothers-crib-toys
KOMENTARZE:

Brak komentarzy