Powrót do: Wycieczki

Bezpieczny fotelik 360 dla dziecka


Podróżowanie samochodem z małym dzieckiem, nie może odbywać się bez odpowiedniego fotelika samochodowego. Taki sprzęt zapewnia dziecku w trakcie podróży wygodę oraz bezpieczeństwo. Na rynku dostępne jest wiele różnych fotelików samochodowych, jednak szczególnie warto, jest zainteresować się fotelikiem 360 stopni.

Przygotowany przez BeSafe model iZi Turn i-Size to rozwiązanie bezpieczne, wygodne i przemyślane. Specjaliści zalecają, aby dzieci w pierwszych latach życia podróżowały tyłem do kierunku jazdy. Ten fotelik to umożliwia, a dodatkowo gwarantuje wygodę rodzicom.

Fotelik 360 

Przygotowany przez firmę BeSafe fotelik przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do ok. 4 lat. Wykonany jest on tak, że najlepiej czuć się w nim będą maluchy o wzroście 61-105 centymetrów. Największą zaletą tego fotelika jest to, że umożliwia podróżowanie zarówno tyłem, jak i również przodem do kierunku jazdy.

Wszystko to możliwe jest, dzięki  obrotowemu systemowi, który pozwala dowolnie obracać fotelik. To duże ułatwienie dla rodziców, którzy chcą dostać się do dziecka, aby je wyjąć. Z takim fotelikiem będzie to znacznie prostsze, ponieważ  po obróceniu fotelika jest znacznie lepszy dostęp do malucha.

Fotelik ten posiada również innowacyjny system instalacji, dzięki któremu można go z łatwością zainstalować nawet na kanapach o ostrym kącie nachylenia. Dzięki temu rodzice nie muszą się już martwić o to, że fotelik nie będzie pasował do danego modelu samochodu. 

Zalety fotelika 360

Fotelik 360 od firmy BeSafe wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają mu wysoką trwałość oraz odporność na zabrudzenia. Fotelik wyposażony jest również w system pochłaniania energii. Jest on umieszczony w zagłówku i zapewnia bardzo optymalną ochronę wrażliwych części ciała dziecka.

Również dzięki specjalnej wkładce  możliwe jest bardzo dobre dopasowanie siedziska do aktualnych potrzeb dziecka. Wkładka wykonana z miękkich i przyjemnych materiałów zapewnia komfort oraz stabilność podczas jazdy. Dopasowuje się ona do dziecka wraz z tym, jak rośnie wraz z upływającym czasem. 
KOMENTARZE:

Brak komentarzy