Po remocnie domu czas na wypoczynek

Każdy pracownik budowlany ma jakieś hobby. Wielu moich znajomych po fachu, w tym również i ja lubimy jeździć na ryby. O tym właśnie dzisiaj chciałem Wam trochę poopowiadać. Jest to niezwykle ważne, gdyż po robocie należy się odprężyć i zrelaksować odpowiednio. Męski wypad na ryby to znakomita sprawa. Udana wyprawa na ryby To jak bierze ryba to jeden z problemów każdego wędkarza. Z pewnością każdy z nich byłby zadowolony, jakby ryba mogła brać bez żadnego problemu. Sygnalizatory wędkars..

2016-02-15

Beton dobrym budulcem nie tylko w domu

Może to zabrzmi śmiesznie, ale beton jest w pewnym sensie bardziej użyteczny niż złoto. Nie jest ładny, ale złotem nie wyłożysz całego parkingu. Płyty drogowe betonowe z pewnością są tańsze niż płyty złota. Każdy z nas powinien zainteresować się ogarnięciem swojego podwórka (o ile mieszkamy w domu jednorodzinnym). Co zrobić gdy mamy błoto na podwórku Nie ma nic gorszego niż błoto i plucha na podwórku, które gościom brudzi buty, a nam podłogi i dywany. Z zadowoleniem..

2016-02-15

Ruszamy się z domu - Wyciecza do Paryża samolotem

Najgorsze wyjazdy za granicę to prawdopodobnie te autokarem. Długa droga, męcząca i nieprzyjemna. Nawet najlepszy autokar nie zapewni nam przez niekiedy całą dobę wygody i spokoju. Jeżeli chcemy wyjechać do Francji, autokaru potrzebujemy właśnie na dobę. Wycieczka do Paryża znacznie skróci ten czas, dając nam więcej godzin na cieszenie się pobytem w tym pięknym mieście. Wycieczka do Paryża samolotem Wszystko będzie wyglądało dużo lepiej, jeżeli spędzimy ten czas w wygodnym samolocie naj..

2015-12-23

Nasz najmnejszy domownik - Pielęgnacja psów

Zadbanie o wygląd psa to przede wszystkim kwestia leżąca na właścicielu. Przyczesana i profesjonalnie skrócona sierść, obcięte pazury, wyczyszczone uszy i zęby - wszystko, na co nie zawsze mamy czas lub umiejętności. Jak dbać o psa? Nie warto oszczędzać na naszym pupilu - pudelek lub kundelek tak samo zasługują na piękny i elegancki wygląd, który nie zawsze jest związany z naturą. Każdy psiak lubi wyturlać się w błocie, brudzie lub innych nie zawsze przyjemnych rzeczach. Salon pi..

2015-12-23

Zaraza, z którą należy walczyć w domu

Szczury bez wątpienia mogą być dla nas bardzo groźne i jeśli zadomowiły się w naszym mieszkaniu, w naszej piwnicy, to musimy sobie z nimi poradzić. Szczury przenoszą groźne choroby i tym samym mogą stanowić ogromne zagrożenie dla naszego zdrowia i życia. Skuteczne sposoby na szkodniki w domu W jaki sposób należy walczyć ze szczurami, z ich obecnością w naszym domu? Na pewno pewnym sposobem na to jest odpowiednia pułapka na szczury. Oczywiście najlepiej jest taką pułapkę kup..

2015-12-21

Testowanie nowych klamek

Do niecodziennej sytuacji doszło niedawno u mojego brata w pracy. Jego kolega, który od niedawna buduje swój drugi dom miał okazję testować klamki znanej firmy, która na naszym rodzimym rynku działa już od bardzo dawna i uznawana jest za jednego z największych graczy. Nic to dziwnego - firma z sukcesem działa bardzo długo i jakość oferowanych produktów, a w tym przypadku klamek jest bardzo wysoka. Jakie klamki do drzwi wybrać? Ciekaw byłem jak nie wiem, czy klamki, które kupił znajomy brat..

2012-03-11

O naszej stronie...

Serdecznie zapraszam Cię do czytania naszych artykułów, które cyklicznie będą się tutaj pojawiać. Piszemy przede wszystkim w zakresie remontowym, wyposażenia domów, a w szczególności: kominki schody domy drewniane domy z drewna podłogi, płytki klamki inteligentne domy odzież robocza i wiele, wiele więcej. Zapraszamy do czytania!

2011-07-12

Pierwsza 1 2 3 4 5 6 » Ostatnia